0

S.S.S

Size güvenebilir miyim? GoldCheats Group kimdir?

Size güvenebilir miyim? GoldCheats Group kimdir?
GoldCheats yurtiçinde yeni bir oluşum olup yurtdışından bir çok ortağı mevcut olan bir oluşumdur.Sektörde aktif farklı işler ile yoluna devam etmektedir.Sitemizin misyonu ve önceliği tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır.En ufak sorun yaşamamanız için gerekli bütün önlemler ve memnuniyetiniz garanti altına alınmıştır.Ürünler altındaki yorumlar ve sitemiz üzerinden yapılan binlerce sorunsuz alışverişimiz referansımızdır.

Programlarınız güvenilir mi?

Sitemizde satışa sunduğumuz tüm programlar unique build olarak teslim ediliyor. Yani her üyemize ayrı bir program kimliği ile teslimat yapılıyor.Programlarda olabilecek tüm önlemler mevcut.

Oyunlarda BAN yeme riskim var mı?

Makrolar herhangi bir Anti-cheat sistemi tarafından algılanamaz çünkü makrolar oyuna girmez, doğrudan etki etmez. Sadece mousenin hareketini değiştirirler/ayarlarlar.
Hiçbir yazılım fare üzerindeki elinizin hareketi ile makronun hareketi arasında bir ayrım yapamaz.Bu yüzden Ban yeme olasılığınız kesinlikle yoktur!

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyip ödeme adımlarını takip ettikten sonra Paytr güvenli alışveriş alt yapısı ile kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim? Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Evet ödemelerinizi Havale,EFT ya da Kredi Kartı,İnnial ile dilerseniz tek çekim dilerseniz komisyonsuz taksit seçeneklerinden yararlanarak yapabilirsiniz.

Ürün satın aldım ne zaman teslim edilir ?

Beklemenize gerek kalmadan satın aldığınız an ürün otomatik teslim edilir.Teslimat bilgileri ve ayrıntılar site profilinize gelir ya da Canlı Destek üzerinden teslim edilir.

Size nasıl ulaşabilirim?

Soru & Sorunlarınız için bize sitemiz üzerinden sağ alt tarafta bulunan 7/24 aktif olan Canlı Destek birimimiz ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.