Macrokingz macro, birçok farklı oyunda düşman oyuncularına karşı avantaj sağlamak için kullanabileceğiniz güvenli, çok amaçlı bir oyun yazılımıdır.Bu tür yardımcı programların, oyunları oynarken birçok fayda sağlayabileceğini söylemeye gerek yok. Oyun macroları, doğru kodlanmış ve doğru kullanılmış oyunların çoğunda size büyük bir avantaj sağlayabilir.

 

Bir oyun macrosu farenizi otomatik bir şekilde, dilediğiniz zamanda hareket ettirebilir ve hatta belirlediğiniz hareketleri yapabilir.

GoldC*

Örneğin CS:GO gibi bir oyunda, oyun geliştiricileri her silahın belirli bir “geri tepme kalıbı” izlemesine karar verdi.Her silah için ayrı bir sekme aralığı ayarladılar.Ateş ederken silahın kontrolünün zorlaşması buna bir örnektir.Bu tür oyun algoritmalarının mantığını çözdükten sonra bunun tersinde mouse hareketlerinin yapılmasını sağlayan kodlamalara Macro kodlamaları deniliyor.Yani kısaca Macro Programının sağa sola ya da aşağı yukarı olan silah tepmelerini siz extra efor sarfetmeden en düşük seviyeye getirmeye yarayan uygulamadır.
Belirli bir silah geri tepme düzenini tam olarak algılayıp düzeltmek için kodlanmış bir macro, kullanıcının geri tepmeyi eliyle kontrol etmeye çalışmasından daha iyi bir iş çıkarır.
Bu örnek temelde herhangi bir oyuna ve duruma aktarılabilir. Sadece bir MMO oyununu düşünün ve birden fazla farklı skill ile bekleme sürelerine göre attack yapmak istiyorsunuz. Daima doğru zamanlamayı yapmak ve hasarınızı en üst seviyeye çıkarmak zor olabilir ama bir macroyla değil. Macro, büyüyü ve zamanlama sırasını ayarlayabilir ve kesintisiz olarak devam ettirebilir. Bir macro size birçok oyunda yardımcı olabilir, ancak genellikle First Person Shooter oyunlarında büyük avantajlar sunar.

Hile yapmak gibi mi?

Bu cevabı hem evet hemde hayır olan bir sorudur.Oyun Hileleri (Aimbots, ESP, Wallshacks, Speedhack vs. gibi) çalışmak için oyuna kod enjekte eder veya oyuna ve dosyalarına müdahale eder.
Macroların oyuna veya dosyalarına müdahale etmesine gerek yoktur. Yalnızca farenize veya klavyenize bir kod dizesi gönderir ve onları etkiler.Bu mantıkta anti-cheat sistemleri elinizin mouse üzerindeki hareketleri ile macronun yaptığı hareketleri aynı görür bunu ayırt edemez.Belirli oyun mekaniklerini kolaylaştırmak için macroları bir “yardım” olarak görüyoruz. Bunu hile olarak mı düşünüyorsunuz? Bu size bağlı.

Hileleri kullanmanın, oyuna ve Anti-cheat programlamalarına bağlı olarak genellikle birkaç gün veya hafta içinde yasaklanmanıza yol açtığı bir gerçektir.Öte yandan, macrolar genellikle çok daha uzun, hatta bazen sonsuza kadar “risksiz” kullanılabilinir.

Oyun macrolarımız ile size en iyi Anti-cheat korumalarına sahip oyunlar için en iyi oyun macrolarını sunuyoruz. Anti Cheat korumalarında tam olarak fark edilmeden size oyundaki en büyük avantajı sağlamak için macrolarımızı eksiksiz kodluyoruz. İlk piyasaya çıkışımızdan bu yana 0 yasaklı müşterimiz ve 0 yakalanma oranımız var. Düşmanlarınız üzerinde büyük bir avantaj kazanmak istiyor ayrıca güvende de kalmak istiyorsanız, Goldcheats oyun macrolarını satın almayı düşünebilirsiniz 😈 Ayrıca üründe Türkçe Dil desteği mevcuttur.

Program Arayüzü ;

Ürün Resmi Sitesi : https://macrokingz.com/

Comments (1)

  1. Avatar

    İlk defa macro nedir bunun açıklamasını bir sitede gördüm. Katılmadığım bir kaç kısım olsada güzel hizmet teşekkürler 😀

    17 Mayıs 2020 Cevapla

Yorum Yap