UltimateVision, birçok farklı oyunda düşman oyuncularına karşı avantaj sağlamak için kullanabileceğiniz güvenli, çok amaçlı bir oyun yazılımıdır.Program sistemde Ekran kartı driveri gibi gözükür ve ekran kartı ayarlarına müdahale ederek çalışır.Bu yüzden ban riski olabilecek en düşük seviye de neredeyse hiç yoktur.Oyun içi sizlere basit görüntü avantajları sağlar.

Örneğin ekranın belirli bir alanında Zoom (yakınlaştırma/uzaklaştırma) yapabilirsiniz.Bu sayede uzaktaki rakipleri görmek çok daha kolaylaşır ve hedefi vurmanız onu daha büyük göreceğiniz için %100 oranda daha tutarlı olur.

Oyun içi karmaşık renkleri tek tuşla siyah beyaz moda alabilir bu sayede rakip takımı daha kolay ayırt edebilir ve görebilirsiniz.Genellikle gece görüş (Night vision) olarak bilinen bu özellik sayesinde karanlık haritalarda direk rakibi ayırt edebilir hareketlerini daha net görebilirsiniz ve hedef almanız bu doğrultuda çok daha kolay olur.

Sniper Pixel Triggerbot özelliği ise ekrandaki görüntüye göre otomatik atış yaparak tepki verir.Sabit tuttuğunuz bir zoom içerisinde herhangi bir hareket tespit eder ise otomatik ateş eder bu o kadar hızlıdır ki ilk görüldüğünde mükemmel bir reflex olarak algılanır.Bu özelliğin en çok etkisi  Counter Strike Global Offensive oyununda Awp ile yapacağınız atışlar olacaktır.

Ekranınıza extra crosshair (zoom) eklemenize yarar.Örneğin Counter Strike oyunu için Awp’ye crosshair eklemenize yarar, zoomsuz atışlarda nereye ateş edebileceğinizi bilirsiniz.Ya da PUBG’de elinizde Kar98 olduğunu farz edelim siz zoomu açmadan önünde bir crosshair olur ve bu size zoomu açtığınızda hedefin nerede olacağını gösterir. Bu özellik sayesinde daha hızlı ve daha tutarlı atışlar yapabilirsiniz.

     Desteklenen Oyunlar Listesi


Kısaca sizlere hile yerine basit üstünlükler ile oyunun zevkini daha fazla almanızı sağlayan güvenli bir uygulama sunuyoruz ayrıca ürün olabilecek tam bir fiyat performans canavarı. UltimateVision şans verilmesi gereken basit ve bir o kadarda farklı bir uygulama 🙂

Ürün resmi sitesi : https://ultimate-vision.net/

Comments (1)

  1. Avatar

    Program satın alacakların bilgisi olsun aşırı sistem istiyor işe yarıyor kullanılıyor fakat orta düzey PC’mde çalışmadı aşırı kasma yaptı

    19 Nisan 2020 Cevapla

Yorum Yap