Macro Motoru Kullanım Talimatları

((( 1 ))) Alışverişinizi tamamladıktan sonra size teslim edilen lisans keyi aktif etme bölümü. Program içerisinde Türkçe Dil Desteği mevcuttur!
((( 2 ))) “Güncellemeleri Kontrol Et” düğmesi, yakın zamanda hangi macro yamalarının yayınlandığını gösterir. Lütfen bu sayfayı sık sık kontrol ettiğinizden emin olun.(günde bir kez öneririz)
((( 3 ))) Geri bildirimde bulunmak, hataları bildirmek veya bir öneri rapor etmek istiyorsanız, lütfen “Geri Bildirim” düğmesini kullanın.
((( 4 ))) Macroların güncelliğini kontrol eder.Herhangi bir oyunda risk teşkil ediyor ise ya da bakımda ise bu sayfadan görebilirsiniz.
((( 5 )))
“•••” Program içerisinde her bir oyun için hazır macrolar bulunmaktadır.Buraya tıkladığınızda tüm hazır macroları görebilecek ve seçim yapabileceksiniz.

“Aktivasyon Anahtarı”, macroyu açıp kapatacağınız kısayol tuşudur. Kısayol tuşunu değiştirmek için üzerine tıklamanız yeterlidir.

“Kullanım Tuşu” oyun içerisinde aktif ettiğiniz macroyu kullanma tuşudur.İstediğiniz tuşu ayarlayabilirsiniz.Programın varsayılan ayarlarında oyun içerisinde Left Mouse (Mouse Sol Tuşu) tuşuna basılı tuttuğunuzda No-Recoil (Silah Tepmeme) özelliği aktif halde ateş edecektir.

“Çoklayıcı” Sensitivity Menüsü : Her silah için ayrı bir sensitivity belirlemenize yarayan ayar yeridir. Örneğin Silah macro aktifken çok fazla aşağıya kayıyor ise sensitivity’i düşürerek bunu dengeleyebilirsiniz.Silah çok fazla yukarı doğru kalkıyorsa sensitivity’i yükselterek dengeleyebilirsiniz.Default Sensitivity değeri “4” tavsiyemizdir.

((( 6 )))
◉ En son Macro Motoru güncellemelerini her zaman otomatik olarak indirmek için “Otomatik güncelleme yükleyicisini” “Doğru” olarak işaretlemenizi öneririz (macro script güncellemelerini “güncellemeleri kontrol et” ile indirmeniz gerekir)

“Durduma kısayol tuşu 1” ve “Durdurma kısayol tuşu 2”, geçerli tüm macroları duraklatabileceğiniz kısayol tuşlarıdır. Kısayol tuşlarını üzerine tıklayarak değiştirebilirsiniz. Duraklat düğmesine bir kez basıldığında, o anda aktif olan tüm macrolar durdurulur. Duraklatma kısayol tuşuna tekrar basıldığında, macrolar tekrar aktif olur.

“Başlangıçta yeni imza oluştur” bir güvenlik özelliğidir ve her zaman “Doğru” olarak işaretlenmesi önerilir.

“Mouse Sürücüsü Bağlama Teknolojisi” bir güvenlik özelliğidir ve her zaman “Doğru” olması önerilir.

Kullanım Görsel Video;