GoldCheats Nedir?

GoldCheats yurt içinde yeni bir oluşum olup yurt dışından bir çok ortağı mevcut olan bir oluşumdur.Sektörde aktif farklı işler ile hizmetimize devam etmekteyiz.Sitemizde bulunan hiç bir ürün kendimize ait değildir.Genel olarak  yurt dışı kaynaklı sadece güvenilir firmalardan ürünleri Al/Sat mantığı ile sizlere teslim etmekteyiz. Misyon ve önceliğimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olup, en ufak sorun yaşamamanız için gerekli bütün önlemler ve memnuniyetiniz garanti altına alınmıştır.Ürünler altındaki yorumlar ve sitemiz üzerinden yapılan binlerce sorunsuz alışveriş referansımızdır.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Öncellikle belirtmek isteriz ki sitemizde satışa sunduğumuz ürünler direk hile kategorisinde olmayan minimum riskte olan Macro, Script vb. gibi ürünler ile sınırlıdır.

  • Ürünleri Resmi sitesinden bile daha ucuz fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz.
  • Ürün kurulum & Kullanım talimatlarını tamamen Türkçe anlaşılabilir şekilde teslim ediyoruz.
  • 7/24 Canlı Destek ve hızlı çözümler sunuyoruz.
  • Kredi Kartı, İninal, ATM Para yatırma, Havale, EFT gibi tüm ödeme yöntemleri ile ödeme alıyoruz.
  • Satın aldığınız ürünleri anında teslim ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin istek ve şikayetlerine önem veriyoruz.
En ufak memnuniyetsizliğiniz olmaması adına Canlı Destek birimimiz tüm soru ve sorunlara anında çözüm üretmeye odaklı hizmet verecektir.

Programlarınız güvenilir mi?

Sitemizde satışa sunduğumuz tüm programlar unique build olarak teslim ediliyor. Yani her üyemize ayrı bir program kimliği ile teslimat yapılıyor.Programlarda olabilecek tüm önlemler mevcut.

Oyunlarda BAN yeme riskim var mı?

Ban yeme riskine karşı alınabilecek tüm önlemler alınmış durumda kişiye özel client sistemi ile ürünler teslim ediliyor.Şuana kadar hiç bir ban dalgasında veya oyun esnasında ban sorunu yaşayan kullanıcımız olmadı.Programlama mantığında alınabilecek bütün önlemler alınmış durumda fakat Anti-Cheat sistemleri %100 olarak aşılabilecek etkende değiller.Bunu göz önünde bulundurarak ne olursa olsun ban yeme riskini her zaman göz önünde bulundurmanız gerektiğini size bildirmek isteriz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyip ödeme adımlarını takip ettikten sonra Paytr güvenli alışveriş alt yapısı ile kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim? Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Evet ödemelerinizi Havale,EFT ya da Kredi Kartı,İninal ile dilerseniz tek çekim dilerseniz komisyonsuz taksit seçeneklerinden yararlanarak yapabilirsiniz.

Ürün ne zaman teslim edilir ?

Beklemenize gerek kalmadan satın aldığınız an ürün otomatik teslim edilir.Teslimat bilgileri ve ayrıntılar site profilinize gelir ya da Canlı Destek üzerinden teslim edilir.

Size nasıl ulaşabilirim?

Soru & Sorunlarınız için bize sitemiz üzerinden sağ alt tarafta bulunan 7/24 aktif olan Canlı Destek birimimiz ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.